До уваги підприємців!

Дата: 08.07.2022 13:29

До уваги підприємців!

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 „Деякі питання надання грантів бізнесу” затверджено, зокрема, Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

У разі Вашої зацікавленості в отриманні грантової допомоги саджанцями, просимо Вас до 11 липня 2022 року звернутися за тел. 0672767699 (Світлана Іванівна) або на електронну адресу [email protected] та повідомити найменування субєкта підприємницької діяльності і кількість саджанців, які бажаєте отримати у 2022 та у 2023 роках.

Пропонуються саджанці:
яблуні, груші, вишні, черешні, сливи, персика, абрикоса, обліпихи, ліщини, волоського горіха, лохини, чорниці, малини, смородини, агрусу, ожини, порічки, суниці садової, винограду.