Цьогоріч вперше за час незалежності Міжнародний день молоді в Україні відзначається 12 серпня!

Дата: 12.08.2022 09:24

Цьогоріч вперше за час незалежності Міжнародний день молоді в Україні відзначається  12 серпня!

Молоде покоління – це та рушійна сила, яка беззаперечно впливає на політичні, економічні та культурні процеси в країні і є тим вічним двигунем державотворення.

Молоді українці є креативними, успішними, освіченими, талановитими, які йдуть вперед, не озираючись.

Молодь завжди була стрижнем протестних подій в Україні: Студентська революція на граніті, Помаранчева революція, Революції Гідності і війна…

Війна,  яка безжально забирає прекрасний  цвіт української нації. Молоді хлопці та дівчата без жодних роздумів і вагань стали на захист своєї рідної Батьківщини, бо московська орда зазіхнула на святе - нашу свободу, соборність та незалежність.

Українська молодь із вишитими серцями є надзвичайно мотивованою, безстрашною та мужньою, бо відстоює правду, європейські і християнські цінності.

Тож щиро бажаю молодим українцям і всім, хто молодий серцем і душею, міцного здоров’я, щирої любові, незламного духу та непохитної віри у Перемогу!

Україна неодмінно процвітатиме з таким прогресивним молодим поколінням !

З Міжнародним днем молоді, дорога Підгаєцька громадо!

Слава Україні!

З повагою міський голова Ігор Мерена