Вже 10 років поспіль як діти Підгаєччини проводять «Веселі канікули з Богом»!

  • 719

Вже 10 років поспіль як діти Підгаєччини проводять «Веселі канікули з Богом»!

З 8 по 13 серпня 2022 року у Підгаєцькій громаді відбувся 10 - тий літній дитячий катехизаційний проект «Веселі канікули з Богом» при парафії УГКЦ Всіх Святих Українського Народу.

Радісний сміх дітей, пізнавальне дозвілля та щирі дитячі молитви- це як бальзам на душу у такий важкий час війни.

У катехизаційному проекті «Веселі канікули з Богом», невтомним і незмінним організатором якого є Наталія Мидляк, взяли участь понад 300 дітей Підгаєцької громади.

Отці Микола Мидляк, Ігор Комарницький, Микола Сухарський та Андрій Шестак духовно збагачували дітей, а понад 30 неймовірних аніматорів розважали дітвору, співаючи християнських та патріотичних пісень, граючи цікаві вікторини і танцюючи запальні банси.

На «Веселі канікули з Богом» завітав із подарунками міський голова Ігор Мерена, який подякував дітям за щиру молитву, а батькам - за сміливе рішення відпустити дітей на «канікули»у такий складний час.

Ігор Мерена вручив подяку Підгаєцької міської ради отцю Миколі Мидляку та Наталії Мидляк за організацію такого чудового проекту.

«Веселі канікули з Богом» завершилися святковою службою у храмі Всіх Святих Українського Народу, веселими бансами та цукерковим дощем!

Молимось, щоб якнайшвидше закінчилась війна українською Перемогою і на другий рік знову відбулися «Веселі канікули з Богом», але вже без сирен і тривог!