Привітання міського голови Ігоря Мерени із Днем Державного Прапора України!

Шановна громадо! Дорогі українці !

23 серпня є особливим днем для кожного українця -  ми знову  єдиною великою родиною відзначаємо День Державного Прапора України!

Вже шостий місяць, як український народ  героїчно боронить свою рідну землю від лютого ворога під синьо - жовтим стягом.

Вже шостий місяць, як у всьому цивілізованому світі майорять синьо - жовті кольори на підтримку України, яка мужньо захищає європейські та християнські цінності.

Вже шостий місяць, як українці накривають домовини  своїх Героїв синьо – жовтими державними прапорами…

Синьо-жовтий колір - це  колір свободи, соборності, нескореності та незалежності!

Віримо, що завдяки мужності і героїзму наших  воїнів дуже скоро український прапор підніметься над кожним українським містом та селом від Львова до Донецька, від Чернігова до  Сімферополя !

Бажаю всім українським родинам спокою, затишку, благополуччя та віри у краще майбутнє і Перемогу!

Нехай Господь охороняє всіх наших воїнів та весь український народ!

З Днем Державного Прапора,  дорога Підгаєцька громадо!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Ігор Мерена