Міський голова Ігор Мерена привітав громаду із Днем знань

Дорогі діти! Шановні педагоги та батьки!

День знань - свято особливе та яскраве, насичене емоціями та враженнями. На жаль, Covid-19,а тепер жорстока війна змінили формат цього зворушливого свята й забрали у багатьох можливість живого спілкування за шкільною партою...

Та попри надскладні виклики воєнного часу ми розпочинаємо новий навчальний рік, відкриваючи двері знань у освітніх закладах нашої громади.

Від усієї душі вітаю всіх із Днем знань. Бажаю дітям, освітянам, батькам міцного здоров’я, натхненної праці на благо нашої країни. Щоб задзвеніли дитячі голоси в усіх школах і садочках, а студентська молодь щодня поспішала до своїх авдиторій.

Щиро вітаю учнів і батьків із інших областей, які знайшли прихисток у Підгаєцькій громаді. Маю надію, що діти з великим бажанням навчатимуться та успішно здобуватимуть знання.

Нехай ця навчальна пора принесе нам таку омріяну Перемогу та мирне небо над головою.

Хай Господь Бог береже кожного з вас і нашу рідну Україну.

Слава Україні! Героям Слава!