Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у місті Підгайці та селах Сільце, Голгоча, Старе Місто на 13 вересня 2022 року!

Дата: 12.09.2022 10:35

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у вівторок, 13 вересня 2022 року з 17:00 год до 19:00 год, у зв'язку із проведенням  планових робіт буде тимчасово припинено електропостачання у м. Підгайці по вулицях:

Бережанська, Шевченка, Гетьмана Мазепи, Федьковича, Мартина Мізерного Рена, Вузька, Мічуріна, Галицька, Олекси Яворського, Молодіжна, Спортивна, Марусі Богуславки, Василя Стуса, Андрія Шептицького, Міцкевича, Злуки, Івана Франка, Богдана Хмельницького, Лисинка, Горішня Юрдика, Замкова, В'ячеслава Чорновола, Січових Стрільців, Кравецька, Євгена Коновальця, Нова,  Майдан Незалежності

З 09:00 год до 17:00 год у зв'язку із проведенням  планових робіт буде тимчасово припинено електропостачання у таких населених пунктах Підгаєцької міської територіальної громади:

- село Голгоча (вул.Монастирецька);

- село Сільце (вул.Застав'я);