Увага аукціон!

Дата: 23.09.2022 13:04

Підгаєцькою міською радою підготовлено лот земельних торгів та розміщено в електронній торговій системі для проведення електронного аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку, який відбудеться 21 жовтня 2022 року.

Пропонується продаж права оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення терміном на 10 років, площею 0,1000 га, кадастровий номер 6124810100:02:001:0055, цільове призначення - для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, розташованої за адресою м. Підгайці, вул. Шевченка, на території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області.

Усі бажаючі взяти участь в електронних торгах можуть детальніше ознайомитися з лотом за посиланням https://ubiz.ua/sale3/auction/LRE001-UA-20220920-74109.