В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНО ДОРОЖНЮ КАРТУ ДІЙ ДЛЯ РОДИН ЗАХИСНИКІВ

Дата: 29.09.2022 09:52

Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими розроблено та опубліковано дорожню карту «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

Вказана карта містить чіткі рекомендації для членів родин військовослужбовців та працівників правоохоронних органів щодо:

- алгоритму їхніх дій у разі захоплення у полон військовослужбовця або працівника правоохоронного органу,

- зникнення безвісти або загибелі захисників України;

- переліку документів, які подаються до компетентних органів за цих обставин з метою реалізації прав й отримання наданих законодавством пільг, а також контакти установ, організацій, на яких віднесено вирішення цих питань.

Детальна інформація у файлі для скачування

Мінус один: ЗСУ ліквідували російського генерала. ФОТО | ВолиньPost