ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення кандидатури

на посаду старости Голгочанського старостинського округу

Підгаєцької міської  ради Щербій Галини Василівни

Підгаєцька міська рада Тернопільського району Тернопільської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Голгочанського старостинського округу Підгаєцької міської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости  в старостинських округах Підгаєцької міської ради.

Підгаєцький міський голова  виносить на розгляд жителів сіл: Голгоча, Волиця, Мозолівка кандидатуру на посаду старости Голгочанського старостинського округу Підгаєцької міської ради Щербій Галини Василівни.

Враховуючи воєнний стан в нашій країні, громадське обговорення проводитиметься  09 жовтня 2022 року о 13-00 годині в селі Голгоча в приміщенні адмінбудинку старостинського округу (с. Голгоча, вул. Центральна, буд 6а) та 09 жовтня 2022 року о 14-00 годині в селі Мозолівка в приміщенні ФАП (с. Мозолівка, вул. Л. Українки, буд. 55),  та 09 жовтня 2022 року  о 14-00 в с. Волиця  в приміщенні школи (с. Волиця, вул.Колонія, буд. 1б).

Жителям Голгочанського старостинського округу, які братимуть участь у громадському обговорені, в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування комісією результатів волевиявлення жителів старостату щодо підтримки кандидата на посаду  старости.

Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення підтримки  виборцями (жителями старостату), особистим підписом в загальному протоколі зборів громадського обговорення.

Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

Про надання назв новостворюваним провулкам, вулицям, проїзду та спуску в  Білозерці - Білозерська селищна рада