ІНФОРМУЄМО

Дата: 19.10.2022 09:46

До Підгаєцької міської ради надійшло звернення гр. Скасків І.А., жителя села Литвинів та численні усні звернення жителів сіл Литвинів, Боків, Шумляни Тернопільського району Тернопільської області щодо аварійного стану автомобільної дороги загального користування місцевого значення С201302 Підгайці-Шумляни інформуємо наступне.

Дана дорога загального користування місцевого значення С201302 Підгайці-Шумляни знаходиться на балансі управління капітального будівництва Тернопільської обласної військової адміністрації.

Відповідно до цього, міською радою направлено лист балансоутримувачу з проханням вжити заходів для запобігання подальшого руйнування дороги, але відповіді щодо проведення ремонтних робіт ми так і не отримали.