CASH-ГРАНТИ

Дата: 19.10.2022 14:00

До уваги ВПО! Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам Тернопільської та Хмельницької області

Оголошення cash-гранти

В серпні 2022 благодійний фонд "Посмішка ЮА" в партнерстві з місією JERU (міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe, Concern Worldwide і CESVI) проводить збір даних для надання грошової допомоги ВПО для підтримки життя на новому місці.
          Матеріальна допомога надається в розмірі 2220 гривень на кожного з членів родини та розраховується на три місяці.

Умови отримання допомоги:
•    Ви є внутрішньо переміщеною особою у період після 24.02.2022 року
•    Ви не отримували впродовж останніх 30 днів іншої допомоги від неурядових та міжнародних організацій.

Під час реєстрації при собі необхідно мати ОРИГІНАЛИ ТАКИХ ДОКУМЕНТІВ:
•    Довідка ВПО
•    Ідентифікаційний код на дорослих (дитині по можливості)
•    Паспорт громадянина України на кожного члена родини, за відсутністю - інші документи, які посвідчують особу.
•    Свідоцтво про народження дитини
•    Виписка з реквізитами з банку ОДНОГО члена родини, на якого буде нарахована допомога за ВСІХ членів родини у форматі IBAN)

JERU повідомить зареєстрованих осіб про результати (позитивні чи негативні) їх реєстрації впродовж 15 робочих днів.

Реєстрація відбудеться за адресою: м. Підгайці, вул. Бережанська, 8, 20.10.2022р. о 10:00год

У разі виникнення запитань звертайтесь на гарячу лінію фонду "Посмішка ЮА": (050) 460 22 40