ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ У ШКОЛАХ ТА САДОЧКАХ ГРОМАДИ

25 жовтня 2022 року прийнято рішення виконавчого комітету Підгаєцької міської ради  щодо організації харчування дітей у закладах громади:

Садочки

- вартість харчування однієї дитини на день (одного дитинодня) в закладах дошкільної освіти громади становить 40,0 грн.

Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату в Підгаєцькому ясла-садку – 60%,

- в інших закладах дошкільної освіти громади (садки) – 50% .

Зменшено на 25% до 01.01.2023 р. батьківську плату для дітей із багатодітних сімей (3 і більше дитини до 18 років), які не користуються іншими соціальними виплатами.

Школи

- вартість одноразового гарячого харчування для учнів в закладах загальної середньої освіти, без урахування платної послуги, становить 13 грн., буфетної продукції – 5 грн. Вартість харчування збільшується з урахуванням витрат на енергоносії. Батьківська плата  - 100%.

Звільнено від плати за харчування при наявності відповідних підтверджуючих документів статусу дитини:

-     дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціалізованих і інклюзивних класах (групах) та дітей з інвалідністю;

- учнів закладів освіти відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

- дітей з числа осіб, визначених у ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- дітей, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил;

- дітей військовозобов`язаних, призваних  до лав Збройних Сил України.

У Луцьку визначилися, яких і скільки учнів харчуватимуть у школах безплатно