Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 06.11.2022 09:26

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери! Саме ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що жителі нашої громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними.

Особливо  у теперішні тривожні часи ви сильно потрібні нашому суспільству. Зараз саме вашої допомоги чекають сотні людей, життя яких круто змінила чи взагалі поламала ця цинічна війна. Окрім літніх людей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт ваша підтримка необхідна ще й внутрішньо переміщеним особам, які рятуються у нашій громаді від бойових дій та окупації. Сотні людей сьогодні кажуть вам «дякую».

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

Бажаю усім Перемоги та Миру, щастя та сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку ви робите!

З повагою міський голова Ігор Мерена