Привітання з нагоди Дня української писемності та мови

Дата: 09.11.2022 08:13

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Покоління наших предків мріяли і виборювали своє право на українську мову. Бо наша мова і писемність — це основа у становленні народу і нації, що допомагала нам століттями берегти свою самобутність, передавати знання, пам’ятати про те, ким ми є. Ми горді нашою тисячолітньою традицією писемності, що сягає часів Київської Русі.

Сьогодні, у своїй незалежній державі, маємо відновлювати і розвивати свою рідну мову. Маємо долати століття чужинського панування, яке намагалося стерти українську з публічного життя, бо наша мова і наша писемність — це часточка нашої душі.

Тож говорімо, читаймо, думаймо і творімо українською! Навчаймо рідної мови наших дітей! Допомагаймо друзям і знайомим! Робімо українську мову модною і популярною!

Хай рідне слово буде для всіх нас дороговказом!

З повагою міський голова Ігор Мерена!