Вітаємо переможця земельних торгів!

Дата: 15.11.2022 09:11

🏆Вітаємо переможця земельних торгів!

Відбулися земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки, оголошення про проведення яких було розміщено на офіційному вебсайті Підгаєцької міської ради та поширено через соціальні мережі.

🥇Переможцем торгів стало товариство з обмеженою відповідальністю агропромислова компанія «ЗАХІД АГРОСЕРВІС», яке придбало на електронному аукціоні право оренди земельної ділянки, площею 0,1000 га, з кадастровим номером 6124810100:02:001:0055, цільове призначення: для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, що розташована по вулиці Шевченка в м. Підгайці. На підставі рішення державного реєстратора від 14.11.2022 за переможцем зареєстровано право оренди на вищевказану земельну ділянку строком на 10 років. До місцевого бюджету надійшли кошти в розмірі 31 531,00 гривня (річна орендна плата згідно договору). Крім того до місцевого та державного бюджету були відшкодовані втрати сільськогосподарського виробництва (згідно ч.1 ст. 209 Земельного кодексу України) у сумі 91425,78 гривень.

Проведення земельних торгів організовано відділом з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища Підгаєцької міської ради.