|Робоча зустріч міського голови Ігоря Мерени із працівниками управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області

Дата: 15.11.2022 11:07

У рамках відзначення Всесвітнього дня якості освіти відбулась робоча зустріч міського голови Ігоря Мерени із працівниками управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області, зокрема із заступником начальника управління-начальником відділу інституційного аудиту Наталією Волощук "Освіта зараз-від безпеки до якості. Дієві комунікації".

До зустрічі були запрошені заступник міського голови Ірина Мирна, в.о. начальника управління освіти Оксана Федів, директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Віра Старка, директор КУ "Підгаєцький інклюзивно-ресурсний центр" Галина Котілок, керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

На зустрічі обговорили актуальні питання сьогодення у сфері освіти:

✔професійний розвиток педагогічних працівників освітніх закладів в умовах воєнного стану;

✔особливості проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладів загальної середньої освіти у2022/2023 навчальному році;

✔самооцінювання освітньої діяльності та управлінських процесів у закладах дошкільної освіти.