Шановні аграрії Підгаєччини! Дорогі трудівники сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 09:18

Шановні аграрії Підгаєччини! Дорогі трудівники сільського господарства!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Це свято всіх, хто долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої громади, запорукою її процвітання.

2022-ий рік став роком випробовувань. Дякую вам, аграрії, що, попри всі складнощі та ризики, виростили гарний урожай і мужньо стоїте на своєму фронті по забезпеченню продовольчої безпеки.

Дякую вам за волонтерство, дякую, що без зайвих роздумів допомагаєте нашим воїнам. Особливе спасибі захисникам, які змінили земельний фронт на військовий і боронять нашу землю від держави-терориста-росії.

З почуттям глибокої шани і поваги дякую вам  за самовіддану працю.Нашим ветеранам аграрної справи низький уклін і щира подяка за безцінний досвід та  натруджені руки.

Бажаю нам усім Перемоги  і   миру! Благополуччя, щастя вам і вашим родинам. Нехай  злагода ніколи не покидає ваш дім. Вітаю!

З повагою міський голова Ігор Мерена!