Звернення міського голови Ігоря Мерени у День пам'яті жертв Голодоморів

Дорога громадо!

В історії українського народу є багато трагічних сторінок. І, напевно, найстрашніша з них - це штучно організований голод, який забрав життя мільйонів наших співвітчизників.

У ці роки - 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 - українці пережили справжній геноцид. Вмирали сім'ї, вимирали цілі села. Ні за що. Через забаганку тиранічної влади.

Десятиліттями тривала заборона на пам’ять про жертв Голодомору — жодних публічних розмов, жодного вшанування пам’яті невинно вбитих. Нині ми маємо можливість говорити та поширювати правду, аби цей злочин ніколи не повторився.

У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі. Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові. Вічна шана і незгасима пам’ять жертвам геноциду українського народу!

Пам’ятаймо!