Міський голова Ігор Мерена провів нараду щодо розміщення Пунктів незламності на території Підгаєцької міської ради та їх забезпечення.

29 листопада міський голова Ігор Мерена провів нараду щодо розміщення Пунктів незламності на території Підгаєцької міської ради та їх забезпечення.

Відповідно до Рішення Ради оборони Тернопільської області №104 від 22 листопада 2022 року "Про затвердження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану" на території Підгаєцької міської ради розміщено два Пункти незламності за адресою м. Підгайці, вул. Т.Шевченка, 33 (пожежна частина), вул. В. Стуса, 1 (опорний заклад "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів").

Обговорили алгоритм дій на випадок блекауту, вимоги щодо облаштування Пунктів незламності, механізми взаємодії відповідальних осіб з відповідними силовими структурами.

Головне призначення цих пунктів – в разі аварійного відключення електроенергії понад як на 24 години стати острівцем безпеки, стабільності, тепла та єдності.