Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!

Прийміть вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України та слова вдячності за вашу мужність, високий професіоналізм, доблесну службу.

Понад чотири сотні захисників із Підгаєцької громади зараз стоять на передовій нашого світлого майбутнього без війни й без кровожерливого сусіда. На вас, наші захисники, покладена священна місія – боронити рідну землю.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи мирних громадян.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші Герої і водночас наш біль.

🇺🇦Дякую ЗСУ за кожен звільнений метр землі!
🇺🇦Дякую ЗСУ за кожну прожиту мить.
Ви - наші Герої 💙💛

Миру нам всім після нашої Перемоги!🇺🇦
Слава Україні💙
Героям Слава💛

З повагою міський голова Ігор Мерена!