Шановні депутати міської ради, посадові особи місцевого самоврядування!

🇺🇦Шановні депутати міської ради, посадові особи місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

У цей день висловлюю вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. А також дякую ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Але сьогодні особливої уваги та найщирішої подяки заслуговують наші депутати, працівники місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету, які у лавах Збройних Сил України обороняють нашу землю від московської орди. Уклін вам і шана💙💛

Також дякую кожному, хто приєднався до волонтерського фронту, хто активно працював і продовжує працювати в тилу над забезпеченням необхідними речами військовослужбовців з нашої громади.

Бажаю всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди.

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні наблизити Перемогу!

Слава Україні 🇺🇦

Героям Слава 🇺🇦

З повагою міський голова Ігор Мерена!