Чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді
12 грудня 2022 року заступником міського голови Надією Лучкою проведено чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді.
На порядку денному розглянуто такі питання:
про внесення змін до поіменного складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді;
про погодження Розрахунку використаних паливно-мастильних матеріалів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади з 22.10.2022 по 06.12.2022 року;
про погодження проєкту змін до Номенклатури та обсягів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, їх наслідків та його використання в умовах правового режиму воєнного стану на 2022 рік;
про погодження проєкту Номенклатури та обсягів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, їх наслідків та його використання в умовах правового режиму воєнного стану на 2023 рік;
про розгляд звернення сектору поліцейської діяльності №2 (м.Підгайці) відділу поліції №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП Головного управління Національної поліції в Тернопільській області;
про затвердження Плану роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді на 2023 рік.
про затвердження Плану основних заходів Підгаєцької міської територіальної громади щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2023 році.
За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного прийнято відповідні рішення.