Частина депутатів та працівників місцевого самоврядування Підгаєцької міської ради з нагоди їх професійного свята, яке в Україні відзначають 7 грудня, придбали та передали військовослужбовцям 65 бригади генератор електричного струму.

💙💛Сьогодні вся країна об’єдналась в єдиному волонтерському фронті і працює на перемогу в російсько-українській війні.

​ Ідея замінити традиційні у мирний час святкування і відзначення грамотами на пожертву для потреб військовослужбовців Збройних Сил України швидко знайшла послідовників, які за добровільним покликом серця зібрали кошти на добру справу. Збірка триває: військові з нашої громади потребують GSM -підсилювача cигналу зв’язку, тому бажаючі можуть доєднуватись..

​ Потреб у наших воїнів зараз дуже багато, тому заохочуємо усі установи, організації долучатися до ініціативи місцевого самоврядування та брати добрий приклад. Не так далеко Новий рік, українцям зараз не до святкувань. За кошти, які б у мирний час могли витратити на новорічні святкування чи відзначення професійних свят, можна придбати якусь необхідну річ для наших воїнів, яким зараз так нелегко…

​ Щира подяка всім, хто відгукнувся (за їх побажанням не вказуємо прізвищ): депутатам міської ради (зокрема від Свободи, Голосу, Європейської Солідарності, Батьківщини - всього 10), міському голові, старостам та діловодам(13), члену виконавчого комітету, працівникам міської ради (заступник міського голови, земельний відділ, ЦНАП, відділ фінансово-господарського забезпечення, фінвідділ, директор КУ «Центр надання соціальних послуг», Служба у справах дітей, відділ соціального захисту, сектор «Пресслужба», гол.спеціаліст відділу організаційного забезп.) за пожертву і щире серце.

Вдячні кожному, хто жертвує своїми коштами, часом і підтримує воїнів чим може і як може!

А святкувати будемо всі одне велике свято – нашу Перемогу!🇺🇦