Відбулися громадські слухання з метою обговорення проєкту міського бюджету на 2023 рік.

В обговоренні взяли участь міський голова Ігор Мерена , секретар міської ради, заступники міського голови, депутати, члени бюджетної комісії, старости округів, головні розпорядники бюджетних коштів, представники комунальних підприємств.

Заслухано головних розпорядників коштів з метою аналізу планових показників на утримання установ та організаціїй Підгаєцької міської ради.

У підсумку доручено начальнику фінансового відділу Марії Присяжній внести зміни у підготовлений проєкт бюджету на 2023 р., зокрема: зменшити план видатків на стимулюючі виплати й збільшити видатки на Програму матеріально-технічного забезпечення військових формувань та мобілізованих військовослужбовців Підгаєцької міської територіальної громади для виконання мобілізаційних заходів на 2022-2024 роки та на Програму захисту населення і територій Підгаєцької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки в частині поповнення матеріального резерву.

Проєкт бюджету із запропонованими змінами розглянути на черговому засіданні бюджетної комісії 21 грудня.