Святкова зустріч зі Святим Миколаєм

На свято Миколая чекають усі малюки в Україні, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю надію, радість та любов. У День Святого Миколая, уже традиційно, у нашому місті відбулося свято для наймолодших мешканців громади.

Учасники народного аматорського театрального молодіжного колективу та вокальної студії "Первоцвіт" Підгаєцького Народного Дому продемонстрували мінівиставу "Миколай здійснив найзаповітніше бажання", у якій зобразили зворушливий момент повернення батька з війни додому.

Кульмінацією дійства була зустріч діток зі Святим Миколаєм. Чудотворець з'явився зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без подарунка, а у відповідь діти підготували для Миколая вірші та пісні.

Дякуємо працівникам Народного Дому м.Підгайці за організацію свята для наших дітей. Адже саме ми, дорослі, повинні допомагати Миколаю, аби віра в дива ніколи не згасала в дитячому серці