🕯Підгаєцька громада отримала тривожну звістку... При виконанні бойового завдання загинув наш земляк, уродженець с.Боків Кравчук Ігор Іванович (25.08.1972 - 09.12 2022). Похорон відбудеться сьогодні у м.Борислав Львівської області.

Герой, воїн, захисник, відважний син своєї Батьківщини.

Він був справжнім патріотом України, незламним Воїном, котрий боронив її суверенітет стільки, скільки мав сил, віддавши найдорожче – власне життя за вільне майбутнє кожного з нас.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи… Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати! Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

🕯Сьогодні, 20 грудня, на території Підгаєцької громади оголошено днем жалоби за військовослужбовцем Ігорем Кравчуком.

На знак скорботи просимо приспустили Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності.

Вічна Пам’ять Герою!