Діти нашої громади з нагоди Дня Святого Миколая взяли участь у ряді заходів, які відбувалися у м.Тернополі та у м.Підгайці

День Святого Миколая чекають усі з нетерпінням. Особливо це свято люблять наші діти, адже так приємно отримувати від Чудотворця подарунки.

Дітки нашої громади з нагоди Дня Святого Миколая взяли участь у ряді заходів, які відбувалися у м.Тернополі та у м.Підгайці. Дитячій радості не було меж.

Не зіпсували веселий настрій дітвори ні звуки повітряної тривоги, ні дощ, ні морозець.

Отримані емоції дітей – це результат роботи міського голови Ігоря Мерени та команди однодумців.

Робити добро – це так прекрасно.

Від імені дітей шлемо подяку всім, хто причетний до організації та проведення заходів, і вітання з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Нехай Новий 2023 рік принесе перемогу, мир, щастя, здоров'я та благополуччя.