Щирі вітання християнам західного обряду з Різдвом Христовим!

Щирі вітання християнам західного обряду з Різдвом Христовим!

Світле і радісне свято Різдва Христового кожна віруюча людина чекає з нетерпінням. Це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. В українців є лише одна найзаповітніша Мрія - це Перемога у війні, яку підступно розпочала росія...

Користуючись нагодою, висловлюю щиру подяку нашим іноземним друзям, які у складний для нас час надавали та продовжують надавати благодійну допомогу жителям нашої громади, військослужбовцям та вимушено переміщеним українцям:

▪️місту-побратиму Strzegom (Польща) та його бурмістру Zbigniew Suchyta, заступникам: Tomasz Marczak, Piotr Szmidt; депутатам міської ради та всім мешканцям міста;

▪️співтовариству ELEPHANT, зокрема волонтерам Агнешці Тейхман, Майї Скурі та Анні Козловскі та волонтерам Данії;

▪️волонтерам Німеччини, зокрема Оксані Демелько;

▪️благодійній організації «Ukraine Hilfe Hersfeld E.V.»;

▪️президенту фірми «Fibrain» Rafal Kalisz, фірмі «Getinge», фундації «Kozminskich» та родині Wikalińskich;

▪️фірмі Vita Fruit, зокрема братам Сулукам, Olena Kramarenko;

▪️фірмі DROK, зокрема Leshek Kolakowski;

▪️Zenyk Kaszuba (Rzeszów);

▪️Karol Pekalski (Kraków);

▪️Daniel Cajewski (Wrocłow);

▪️Mariusz Lipinski (Gosniewice).

Нехай Ісус завітає у ваші сім’ї і народиться у ваших серцях!

Щасливого Різдва та Нового року!

З повагою міський голова Ігор Мерена!