Під керівництвом міського голови Ігоря Мерени проведено чергове засідання виконавчого комітету.

Сьогодні, 30 грудня, під керівництвом міського голови Ігор Мерена проведено чергове засідання виконавчого комітету.

Опрацьовано 3 питання порядку денного. Зокрема:

✅про затвердження звіту по делегованих повноваженнях виконавчим комітетом Підгаєцької міської ради;

✅про внесення змін до складу комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час невикористання земельних ділянок;

✅ про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Підгайці, Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.