ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПІДГАЄЧЧИНИ ВІДІБРАНО ДО УЧАСТІ У ПРОЄКТІ "SMILE-ПІДТРИМКА ДІТЕЙ, МОЛОДІ ТА ЇХНІХ СІМЕЙ ПІД ЧАС КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ".

Чотири заклади освіти Підгаєцької громади взяли участь у проєкті "SMILE-Підтримка дітей, молоді та сімей під час кризової ситуації в Україні" щодо втілення та реалізації в навчальні плани освітніх закладів Тернопільської області методики Terre des Hommes "Рух, ігри, спорт та креативність. Це - опорний заклад "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів", Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Завалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та КУ "Підгаєцький інклюзивно-ресурсний центр".

Сьогодні начальником відділу економічного розвитку Maryana Pilat та представниками ГО "Файне єднає" Яна Шкуратова, Наталія Подлатова здійснено виїзд до цих навчальних закладів у рамках проєкту "SMILE".

Із чотирьох закладів для подальшої участі у проєкті буде відібрано один, представники якого пройдуть тренінг з отриманням відповідних сертифікатів, отримають методологічну підтримку та набір інвентаря для проведення психосоціальних занять.

Вболіваємо за кожен заклад та очікуємо результатів🏆.