БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні відбувся благодійний захід - театралізоване дійство "Різдвяний вечір в українській родині".

Вихованці центру танцювальними постановками, різдвяним вертепом та колядою привітали усіх присутніх із світлим святом Різдва Христового.

Щиро дякуємо учасникам гуртків та їхнім керівникам, директору ЦДЮТ Олесі Нікітюк за прекрасні коляди та творче дійство🌟

За дорученням міського голови Ігоря Мерени заступники міського голови Надія Лучка та Ірина Мирна вручили дітям-волонтерам подяки Підгаєцької міської ради за допомогу у волонтерській діяльності на підтримку Збройних Сил України.

За такими свідомими дітьми - світле майбутнє України💙💛

✅Також було організовано збір коштів для наших Захисників. Під час заходу вдалося зібрати 2300 гривень на потреби ЗСУ. Дякуємо усім, хто долучився.

Переможемо🇺🇦