Під керівництвом міського голови Ігоря Мерени проведено чергове засідання виконавчого комітету.

Сьогодні, 12 січня, під керівництвом міського голови Ігор Мерена проведено чергове засідання виконавчого комітету.

Опрацьовано 5 питань порядку денного. Зокрема:

✅про схвалення змін до міського бюджету на 2023 рік;

✅ про перелік об’єктів та види робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2023 рік;

✅ про перелік об’єктів та види робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних оплачуваних робіт на 2023 рік;

✅ про перелік об’єктів та види робіт для відбування кримінального покарання у вигляді громадських робіт на 2023 рік;

✅про затвердження акту комісії з визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.