Засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок.

5 січня 2023 року відбулося засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок.

За результатами роботи комісії складено акт з розрахунком розміру завданих збитків, який затверджено рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 12 січня 2023 року.

Відділом з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища на основі заяви користувача про погодження врегулювання спору в досудовому порядку підготовлено договір про добровільне відшкодування збитків.

❗Наполегливо просимо власників об’єктів нерухомого майна, що розташовані на землях комунальної власності громади, звернутися до відділу з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища для належного оформлення землекористування.