У Народному Домі м.Підгайці відбувся традиційний огляд-конкурс зимового фольклору "РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ-2023"

🌲Сьогодні у Народному Домі м.Підгайці відбувся традиційний огляд-конкурс зимового фольклору "РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ-2023", участь в якому взяли 17 колективів:

✅хор церкви святого Юрія с.Старе Місто, кер. Василь Фецак;

✅фольклорний колектив Будинку Культури с.Старе Місто, кер.Галина Цибульська;

✅вокальний ансамбль клубу с.Боків, кер.Ігор Шиндерівський;

✅вокальний ансамбль дівчат "Первоцвіт" Будинку Культури с.Голгоча, кер.Галина Бабій;

✅жіночий вокальний ансамбль клубу с.Гнильче, кер.Тетяна Перестюк;

✅хор церкви святої Параскевії с.Мирне, кер.Ольга Прокопишин;

✅вокальний ансамбль дівчат Будинку Культури с.Поплави, кер.Галина Заворотна;

✅вокальний ансамбль клубу с.Юстинівка, кер.Ольга Вітів'як;

✅вокальний ансамбль дівчат клубу с.Галич, кер.Ганна Бойко;

✅вокальний ансамбль с.Бронгалівка, кер.Назар Яєшник;

✅сімейний ансамбль у складі Ганни Островської, Оксани Семенюк та Даринки Островської клубу с.Яблунівка, кер.Ганна Островська;

✅жіночий вокальний ансамбль клубу с.Білокриниця, кер.Ганна Штогрин;

✅жіночий вокальний ансамбль працівників культури, кер.Зеновій Зорик;

✅жіночий вокальний ансамбль "Калина" Будинку Культури с.Мужилів, кер.Марта Козак.

✅дует у складі Соломії та Василини Федчишин Будинку Культури с.Голгоча, кер.Галина Бабій;

✅дует у складі Тетяни Свінціцької та Галини Цибульської Народного Дому, кер.Зеновій Зорик;

✅дует у складі Марти Козак та Світлани Верцюх Будинку Культури с. Мужилів, кер.Марта Козак.

❕Почесними гостями заходу були міський голова Ігор Мерена , заступники міського голови Надія Лучка та Ірина Мирна.

Журі конкурсу у складі голови журі-начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Підгаєцької міської ради Олександри Гайви, членів журі-спеціаліста з обслуговування читачів КЗ "Культурно-бібліотечний центр" Софії Дюг, керівника дитячої студії "Первоцвіт" КЗ "Централізована клубна система" Надії Нікітюк, керівника народного хорового колективу "Оберіг" БК с.Мужилів Марії Бугай, спеціаліста з обслуговування масових заходів КЗ "Централізована клубна система" Юлії Касіян, директора музичної школи Василя Задорожного та секретаря журі-діловода КЗ "Централізована клубна система" Ірини Машталір оцінили виступи колективів та визначили наступних переможців:

🥇І місце - ансамбль дівчат "Первоцвіт" Будинку Культури с.Голгоча, кер.Галина Бабій;

🥈ІІ місце - хор церкви святої Параскевії с.Мирне, кер.Ольга Прокопишин;

🥉ІІІ місце - хор церкви святого Юрія с.Старе Місто, кер. Василь Фецак.

Міський голова Ігор Мерена звернувся до усіх присутніх з вітальним словом, а також вручив солодкі презенти та подарунки керівникам колективів художньої самодіяльності. 🎁

🎤На завершення всі учасники заходу разом заколядували "Нова радість стала".