Підгаєцька міська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус з глибоким сумом висловлюють слова співчуття та підтримки депутатові Підгаєцької міської ради Василю Тронці з приводу смерті матері.🕯

Дуже важко втрачати рідних і близьких людей, а смерть матері – найбільша трагедія в житті кожної людини. У цей важкий для Вас, Ваших рідних і близьких час розділяємо біль утрати та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе.

Світла пам’ять Вашій мамі, нехай спить спокійно, а Господь дарує її душі Царство Небесне.

🕯Панахида відбудеться сьогодні о 19:00.