ЗАВАЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ У РАМКАХ ПРОЄКТУ "SMILE-ПІДТРИМКА ДІТЕЙ, МОЛОДІ ТА ЇХНІХ СІМЕЙ ПІД ЧАС КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ" ОТРИМАЛА ІНВЕНТАР ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПСИХОСОЦІАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ.

✅З-поміж чотирьох закладів освіти Підгаєцької громади, що брали участь у проєкті "SMILE-Підтримка дітей, молоді та сімей під час кризової ситуації в Україні" щодо втілення та реалізації в навчальні плани освітніх закладів Тернопільської області методики Terre des Hommes "Рух, ігри, спорт та креативність", Завалівську школу було відібрано до фінального етапу, в якому взяли участь 10 спеціалістів із 5 навчальних закладів Тернопільської області.

Начальник відділу економічного розвитку Мар'яна Пілат поспілкувалася із педагогами Завалівської школи - заступником директора з навчально-виховної роботи Оксаною Банах та практичним психологом Юлією Білик, які пройшли триденний тренінг та отримали сертифікати, методологічну підтримку та набір інвентаря, який застосовуватимуть під час проведення психосоціальних занять.

Дякуємо Файне єднає - громадська організація та Terre des hommes - Україна за можливість для вчителів долучитися до проєкту, який розвиває професійні, соціальні, технічні навички педагогів та підвищує якості їх роботи з дітьми. Дякуємо за здійснення просвітницької психосоціальної роботи на теренах Тернопільщини задля щасливого майбутнього українських дітей💙💛