ЩОДО СИТУАЦІЇ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ПІДГАЄЦЬКОЇ ГРОМАДИ

ЩОДО СИТУАЦІЇ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ПІДГАЄЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Проблема з відключеннями електроенергії торкнулася не лише Підгаєцької громади, а й усієї України!

Вивчивши детально ситуацію та взявши до уваги прохання жителів повпливати на розподіл електроенергії населених пунктів у межах нашої громади, керівництво міської ради разом із керівництвом РЕМу розробили додаток до графіку відключень в тій частині, де розпорядником потужностей є Підгаєцький РЕМ, який було погоджено у Тернопільській районній військовій адміністрації та Тернопільобленерго. Згідно цього графіка за зарахунок відключення від електропостачання м.Підгайці у нічний час можна вирішити проблему нерівномірного розподілу електричної енергії між населеними пунктами громади. Адже повноважень змінювати обласний графік погодинних вимкнень електроенергії керівництво громади не має.

Також від міської ради до Підгаєцького РЕМу надіслано лист-звернення з проханням при відключенні електроенергії згідно графіка максимально врахувати потреби закладів освіти та роботу водонапірних веж.

❗У разі виникнення питань щодо електропостачання звертайтеся за номерами телефону:

📞Диспетчер Підгаєцького РЕМу - 035 42 21 606

📞Кол-центр ВАТ «Тернопільобленерго» - 0 800 50 90 40