Оголошення про виклик Федоріва Богдана Івановича на засідання комісії

  • 138

 

Оголошення про виклик Федоріва Богдана Івановича на засідання комісії 10 лютого 2023 року о 11:15 год.

Підгаєцька міська рада повідомляє, що 10 лютого 2023 року о 11 год. 15 хв. у приміщенні Підгаєцької міської ради (відділ з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища) за адресою: Тернопільська область, м. Підгайці, вул. Шевченка, 39, відбудеться засідання комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, на якому буде розглядатися питання щодо узаконення користування земельними ділянками комунальної власності.

Федоріва Богдана Івановича, який є власником об’єкта нерухомості за адресою: Тернопільська область, м. Підгайці, вул. Шевченка, буд.*, просимо з'явитись на засідання комісії.

Одночасно повідомляємо, що згідно п.3.6 Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, затвердженого рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 06.08.2021 №101, з опублікуванням оголошення про виклик, субєкт вважається належним чином повідомленим про дату, час і місце проведення засідання комісії. 

Фото без опису