Оголошення про виклик Солтиса Андрія Васильовича на засідання комісії

  • 107

 

Оголошення про виклик Солтиса Андрія Васильовича на засідання комісії 10 лютого 2023 року о 11:30 год.

Підгаєцька міська рада повідомляє, що 10 лютого 2023 року о 11 год. 30 хв. у приміщенні Підгаєцької міської ради (відділ з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища) за адресою: Тернопільська область, м. Підгайці, вул. Шевченка, 39, відбудеться засідання комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, на якому буде розглядатися питання щодо узаконення користування земельними ділянками комунальної власності.

Солтиса Андрія Васильовича, який є власником об’єкта нерухомості за адресою: Тернопільська область, м. Підгайці, вул. Шевченка, буд.*, просимо з'явитись на засідання комісії.

Одночасно повідомляємо, що згідно п.3.6 Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, затвердженого рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 06.08.2021 №101, з опублікуванням оголошення про виклик, субєкт вважається належним чином повідомленим про дату, час і місце проведення засідання комісії.

Фото без опису