Відбулася робоча нарада в службі у справах дітей Підгаєцької міської ради

Фото без опису✅ 3 лютого 2023 року відбулася робоча нарада служби у справах дітей Підгаєцької міської ради за участю працівника СПД№2 (м.Підгайці) ВП №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Андрія Бендзака.

На нараді обговорено результати проведення державно-громадської операції «Підліток. Зима. Канікули» на території громади. Згідно підведених підсумків з 12 грудня 2022 року по 31 січня 2023 року працівниками служби у справах дітей спільно із працівниками поліції здійснено дев’ять рейдів на території громади. В ході проведення рейдів виявлено вісім дітей, з них сім дітей, схильних до правопорушень, та одну дитину, яка залишилася без батьківського піклування. Із виявленими дітьми та їх батьками проведена відповідна профілактична робота.