09.02.2023 р. відбудеться нарада із залученням представників департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації, Держпродспоживслужби, Підгаєцької міської ради

✅09.02.2023 року об 11.00 годині в актовому залі міської ради по вул.Бережанська,8 відбудеться нарада із залученням представників департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації, Держпродспоживслужби, Підгаєцької міської ради та інших організацій.

На нараді будуть розглядатися питання:

✔про застосування ЗЗР в обробітку землі;

✔про зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів;

✔бронювання працівників АПК;

✔про програми в АПК на 2023рік;

✔про кредитування сільгоспвиробників в 2023році;

✔про стан земельних відносин в громаді.

❗На нараду запрошуються суб’єкти господарювання, що займаються бджільництвом, громадські організації бджолярів, суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, старости старостинських округів.