100 000 ГРИВЕНЬ НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ Й 5-ДЕННА ПОДОРОЖ У ПАРИЖ ДЛЯ ЖІНОК-ПІДПРИЄМИЦЬ

❗КОЛИ: до 15 березня 2023 року

❗ДЕ: вся Україна

❗ГАЛУЗІ: бізнес

Незважаючи на війну та неспокійний період, Prix de la Femme d’Affaires, який нагороджує жінок-підприємців, зберігається.

Премія, створена у 2019 році за ініціативи Комітету ділових жінок CCIFU, організовується вже 5 -й рік поспіль і спрямована на сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Цьогорічний конкурс має на меті винагородити жінок-підприємців , які продовжують працювати, незважаючи на війну , оскільки їм як ніколи потрібна підтримка для розвитку свого потенціалу, а також заохотити їх не боятися розпочинати власну справу.

Цей конкурс відкритий, без вікових обмежень, для всіх жінок, незалежно від сфери їхньої діяльності та для зайняття підприємницькою діяльністю у воєнний час.

Деталі за покликанням http://www.chaszmin.com.ua/100-000-gryven-na-rozvytok.../