Сьогодні, 17 лютого, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді під головуванням міського голови Ігоря Мерени .

✅Сьогодні, 17 лютого, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді під головуванням міського голови Ігор Мерена .

На порядку денному розглянуто питання:

✔ щодо внесення змін до персонального складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді;

✔щодо погодження Розрахунку використаних паливно-мастильних матеріалів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади з 03.01.2023 по 17.02.2023 р.

За результатами обговорення прийнято рішення:

✔вивести із персонального складу місцевої комісії з питаньтехногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді в.о.начальника управління освіти Підгаєцької міської ради Василя Патру, та ввести до персонального складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді начальника управління освіти Підгаєцької міської ради Оксану Федів;

✔погодити Розрахунок використаних паливно-мастильних матеріалів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади з 03.01.2023 по 17.02.2023 р.;

відділу з питань транспорту, благоустрою, інфраструктури, цивільного захисту та охорони праці Підгаєцької міської ради підготувати проєкт розпорядженні міського голови з цього питання та подати його на затвердження чергового засідання сесії міської ради.