Звернення міського голови Ігоря Мерени у День Героїв Небесної Сотні!

Шановні жителі Підгаєцької громади!

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та європейське майбутнє України.

Сьогодні схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, різного соціального статусу і навіть різної національності – Героїв Небесної Сотні, які стали символом Революції Гідності в Україні.

Кожен українець із покоління в покоління має передати дітям пам’ять про Героїв Небесної Сотні на генетичному рівні. Бо пам’ять, вдячність і національна гідність і є тією великою силою нашого народу, яка нині дивує цілий світ.

💔Вже дев'ятий рік ми долаємо ворога, захищаючи свою суверенність та незалежність, майже рік героїчно боремося у повномасштабній війні проти московського окупанта. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстоює вільне майбутнє для України.

🇺🇦Перемога буде за нами!🇺🇦

💙💛Слава Україні! Слава нашим Героям!

🕯Вічна пам’ять Героям, вічна шана їхнім сім’ям і близьким.

З повагою міський голова Ігор Мерена!