Вчора, 20 лютого, до Підгаєцької громади з робочим візитом завітав заступник начальника Тернопільської районної військової адміністрації Едуард Ференц та начальник юридичного відділу Тернопільської районної військової адміністрації Володимир Карий.

Разом із міським головою Ігор Мерена, працівникам міської ради та працівникам 7 відділу Тернопільського РТЦК та СП обговорили роботу національної кампанії із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складаються винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.

У рамках кампанії "Гвардія наступу" створено 8 бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» і «Азов».

Додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером гарячої лінії: 0 800 10 00 20.