Нарада-семінар зі старостами старостинських округів, керівниками структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій.

✅За дорученням міського голови Ігор Мерена заступником міського голови Іваном Керницьким спільно з головним спеціалістом з питань оборонної та мобілізаційної роботи Володимиром Музичкою, начальником 7 відділу Тернопільського РТЦК та СП підполковником Сергієм Янчецьким і начальником відділу рекрутингу та комплектування Романом Щербініним проведено нараду-семінар зі старостами старостинських округів, керівниками структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій.

✔Обговорено питання ведення військового обліку згідно Порядку організацій та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМ України від 30.12.2022 №1487.