Підгаєцьку міську територіальну громаду відібрано для участі у проєкті «Лабораторії творчого діалогу в громадах»!

  • 194

Фото без опису

❕Підгаєцьку міську територіальну громаду відібрано для участі у проєкті «Лабораторії творчого діалогу в громадах»!

Знайти порозуміння між мешканцями та іншими зацікавленими сторонами в громаді, врахувати інтереси різних груп при прийнятті рішень, побудувати стійку та продуктивну комунікацію між органами влади та жителями громади для вирішення актуальних проблем. Саме на це спрямований проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах”, в якому бере участь Тернопільська область. Проєкт реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», і спрямований на посилення діалогового підходу як важливого інструменту реалізації місцевого самоврядування в українських громадах.

На цей момент, у результаті незалежного відбору, вже було визначено 10 громад-учасниць проєкту в Тернопільській області, до них увійшли:

✅Підгаєцька;

✅Бережанська;

✅Зборівська;

✅Микулинецька;

✅Чортківська;

✅Скалатська;

✅Кременецька;

✅Теребовлянська;

✅Великоберезовицька;

✅Бучацька громади.

У рамках проєкту представники місцевого самоврядування з громад навчатимуться використовувати діалогові методики при проведенні консультацій з громадськістю та на практиці застосують набуті знання. В кожній з громад, які беруть участь в проєкті, застосовуючи методи діалогового підходу, будуть обрані актуальні теми місцевого розвитку, з`ясовані різні бачення вирішення місцевих проблем, відбудуться громадські обговорення із залученням всіх зацікавлених сторін. Набутий досвід дозволить активніше залучати мешканців громад до процесів прийняття рішень на місцевому рівні в наступні роки, розкриє потенціал громад в процесі відновлення та відбудови, залучення додаткових ресурсів через співпрацю з державними та міжнародними фондами.

❗Відзначимо, що проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 120 громадах з 12 областей України і є однією з перших масштабних ініціатив впровадження діалогового підходу в застосуванні інструментів участі на локальному рівні.

ULEAD з Європою в Тернопільській області