У Підгаєцькій громаді наприкінці 2022 року запрацював елеватор ТОВ «ФРІГГ».

✅У Підгаєцькій громаді наприкінці 2022 року запрацював елеватор ТОВ «ФРІГГ».

Станом на сьогодні повністю запущено роботу сушарки та адмінбудинку! Розпочато будівництво зерноскладу потужністю 20 тисяч тонн зберігання (50% готовності).

Підприємство має власну сучасну лабораторію із найновітнішим обладнанням, де визначаються всі показники зерна.

Відновлено пункт прийому, очистки та відвантаження зерна, реставровано й удосконалено зернову газову сушарку.

Встановлено найбільшу у громаді зерносушарку на всі види культур на альтернативнім паливі з мінімальними викидами шкідливих речовин у повітря, що відповідає міжнародним стандартам.

Також зроблено тотальний ремонт складу під зберігання альтернативного палива для цієї сушарки.

ТОВ "ФРІГГ" створило 14 робочих місць для жителів громади. Це надзвичайно важливо, особливо у теперішні тривожні часи. Це вагомий внесок в економічний розвиток Підгаєцького краю.

Нагадаємо, підприємство надає послуги сушки, очистки зерна, приведення зерна до базису, тобто до базових показників вологості та смітної домішки.