Сьогодні у Підгайцях вшанували пам’ять Героя України Олександра Корпана!

Сьогодні у Підгайцях вшанували пам’ять Героя України Олександра Корпана!

Рік тому Олександр загинув під час повернення з чергового бойового вильоту. Він здійснив справжній подвиг, відвівши палаючий літак від аеродрому й ціною власного життя врятував побратимів і багатьох цивільних мешканців Старокостянтинова Хмельницької області.

Олександр Корпан — льотчик повітряних сил Збройних сил України, учасник російсько-української війни, кращий льотчик ударної авіації за підсумками 2021 року. Він служив у 299-й бригаді тактичної авіації імені генерала Василя Никофорова. Був командиром авіаційної ланки авіаційної ескадрильї цієї бригади.

10 березня 2022 року офіцеру присвоєно звання Герой України, посмертно.

На міському кладовищі священники відправили панахиду.

Вшанувати пам’ять Героя прийшли рідні, побратими, жителі міста, керівництво громади, міський голова Ігор Мерена, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, народний депутат Іван Калаур, представники Тернопільської обласної військової адміністрації.

Загибель Олександра - це велика кривава рана, яка залишиться назавжди у нашій пам’яті, в історії України, в історії нашої Підгаєччини.

🕯Вічна Пам'ять і Вічна Слава Герою, Захиснику неба 🇺🇦