Оголошення про виклик Бялка Володимира Івановича на засідання комісії 10 березня 2023 року

  • 85

 

Оголошення про виклик Бялка Володимира Івановича на засідання комісії 10 березня 2023 року о 11:00 год.

Підгаєцька міська рада повідомляє, що 10 березня 2023 року о 11 год. 00 хв. у приміщенні Підгаєцької міської ради (відділ з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища) за адресою: Тернопільська область, м. Підгайці, вул. Шевченка, 39, відбудеться засідання комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, на якому буде розглядатися питання щодо узаконення користування земельними ділянками комунальної власності.

Бялко Володимир Іванович, який є власником об’єктів нерухомості, розташованих на території населених пунктів Підгаєцької міської територіальної громади, просимо з'явитись на засідання комісії.

Одночасно повідомляємо, що згідно п. 3.6 Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, затвердженого рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 06.08.2021 №101, з опублікуванням оголошення про виклик, субєкт вважається належним чином повідомленим про дату, час і місце проведення засідання комісії. 

Фото без опису